„ZaPROJEKTowani na sukces”: najbardziej inspirujący e-book roku!

Wybraliśmy dla Was i szczegółowo opisaliśmy 36 projektów z tegorocznej edycji „Projektantów edukacji”. Każdy z nich to przejaw uczniowskiej pomysłowości i entuzjazmu w zdobywaniu wiedzy, szukaniu rozwiązań, odnajdywaniu odpowiedzi… Przekonajcie się sami!

Trzeci wynik w historii konkursu!

Na czternastą edycję konkursu nadesłanych zostało aż 645 pomysłów na projekty edukacyjne z całej Polski. To świetny wynik – trzeci w całej kilkunastoletniej historii konkursu. Pękamy z dumy – w imieniu swoim i kreatywnych uczniów i nauczycieli, którzy sprawili nam taką niespodziankę!

Sukces frekwencyjny czternastej edycji „Projektantów edukacji” to także znak, że praca projektem i aktywne nauczanie zadomawiają się na dobre w polskich szkołach, zaś liczba ich zwolenników rośnie. To w olbrzymiej mierze zasługa kreatywnych uczniów i nauczycieli, którzy tworzą coraz liczniejszą społeczność zgromadzoną wokół naszego wydarzenia i promują projektowe metody pracy. Razem od ponad 14 lat kształtujemy przyszłość polskiej edukacji. Motorem naszego działania – podobnie jak ma to miejsce w przypadku wszystkich uczestników i sympatyków konkursu – jest pasja. To ona stoi za wspaniałymi liczbami przytoczonymi wyżej i to ona otwiera przed nami wszystkimi wciąż nowe możliwości. Brawo, Projektanci edukacji!

Zainspiruj się i zostań „Projektantem edukacji” 

Co trzeba mieć, aby wziąć udział w konkursie „Projektanci edukacji”? Dobry pomysł i determinację, aby go zrealizować. Tak, to wszystko! Tu nie ma lepszych i gorszych uczestników, nie ma uprzywilejowanych. Liczy się to, co masz w głowie i co chcesz z tym zrobić. Jeśli marzysz o popularyzowaniu oraz zdobywaniu wiedzy i umiejętności w ciekawy, niestandardowy sposób, to „Projektanci edukacji” Ci w tym pomogą. To najpopularniejszy ogólnopolski konkurs na pomysł na projekt edukacyjny. Stworzyło go wydawnictwo Nowa Era, a w roli jurorów występują uznani eksperci. Od 2010 roku odbyło się już dwanaście edycji wydarzenia. Ważne: od 2019 roku w konkursie mogą brać udział uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych i ponadpodstawowych (wcześniej najmłodsi uczniowie podstawówek nie mieli takiej możliwości). 

W „Projektantach edukacji” marzenia są na wyciągnięcie ręki! 

 

Pobierz e-book „ZaPROJEKTowani na sukces”: