Dajcie się poznać, dołączcie do grupy „Projektanci edukacji”

Uczestnictwo w grupie „Projektantów edukacji” to więcej niż prestiż – to całe spektrum korzyści.
Zapraszamy wszystkich uczestników i sympatyków konkursu „Projektanci edukacji” do elitarnej facebookowej grupy. Grupa zrzesza najbardziej kreatywnych i aktywnych nauczycieli, tworząc wyjątkową społeczność. Nie może Was tam zabraknąć!

Razem z dziesiątą, jubileuszową edycją konkursu „Projektanci edukacji” startuje też facebookowa grupa dla uczestników i sympatyków konkursu. Warto do niej dołączyć już teraz. Taka grupa to forum, na którym możecie się dzielić doświadczeniami, nawiązywać wartościowe kontakty z pasjonatami takimi jak Wy oraz wymieniać informacje, inspiracje i pomysły. Udział w grupie to także rozpoznawalność w nauczycielskim środowisku. Ludzie twórczy, pełni pomysłów i energii powinni trzymać się razem.

Dołączcie do dobrze poinformowanych!

Uczestnictwo w grupie „Projektantów edukacji” to więcej niż prestiż – to całe spektrum korzyści. Będziemy Wam w tej grupie towarzyszyć i aktywnie Was wspierać. Jako pierwsi będziecie otrzymywać bieżące informacje o przebiegu konkursu, specjalnie do Was zaadresowane materiały merytoryczne, zaproszenia i powiadomienia. Nie możemy się doczekać, aby Was tam spotkać i poznać. W końcu to Wy tworzycie nasz konkurs, to Wy jesteście prawdziwymi Projektantami Edukacji.

Dołącz do grupy: www.facebook.com/groups/projektanciedukacji