XIV edycja konkursu rozstrzygnięta!

Najnowsza, 14. edycja Projektantów edukacji zanotowała świetny wynik frekwencyjny – trzeci w całej kilkunastoletniej historii konkursu. Jury miało nie lada orzech do zgryzienia, by wybrać najlepsze pomysły na projekty edukacyjne. Gratulujemy laureatom i uczestnikom! 

Na tegoroczną, XIV edycję konkursu Projektanci edukacji nadeszło aż 645 pomysłów na projekty edukacyjne. To 28% wzrost w stosunku do zeszłego roku! Udział w konkursie wzięły grupy projektowe ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z całego kraju. Jury oraz internauci wyłonili 36 zwycięzców, którzy otrzymają granty na realizację opisanych przez siebie projektów. Każda placówka biorąca udział w konkursie otrzyma też certyfikat „Dobrze zaPROJEKTowanej szkoły”, zaś Nauczyciele–opiekunowie grup projektowych – certyfikaty „PROJEKTant edukacji”. Bo w Projektantach edukacji ważni są wszyscy – nie tylko ci, którzy zwyciężyli. Liczy się kreatywność i entuzjazm. Jesteśmy pewni, że wśród tych, którym w tym roku zabrakło szczęścia, są jutrzejsi zwycięzcy!   

Oto lista zwycięzców pierwszego etapu – wybór jury: 

Klasy 1-3 szkoły podstawowej: 

Klasy 4-8 szkoły podstawowej:  

Szkoły ponadpodstawowe: 

 Oto lista zwycięzców pierwszego etapu – wybór internautów (kolejność nie odzwierciedla liczby głosów zdobytych przez poszczególne projekty):