Nie chowaj pomysłów w szufladzie! Zdobądź granty w 11. edycji konkursu „Projektanci edukacji”!

Zapraszamy grupy projektowe ze wszystkich klas szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zgłaszajcie pomysły, zdobywajcie granty, realizujcie projekty. Bo najlepsza nauka to nauka przez działanie!
„Projektanci edukacji” – nowa dekada

 

„Projektanci edukacji” wkraczają w nową dekadę. Tegoroczna edycja konkursu jest już jedenasta! Weź w niej udział i bądź częścią kreatywnej ogólnopolskiej społeczności!


Od 2010 roku odbyło się dziesięć edycji konkursu. Poprzednia była jubileuszowa, obecna zaś otwiera nową dekadę. Wkraczamy w nią z nadzieją na jeszcze więcej inspiracji, świetnych pomysłów i doskonale zrealizowanych projektów. Nie może być zresztą inaczej, bo od samego początku w konkursie biorą udział nauczyciele i uczniowie pełni inwencji, zaangażowania, pragnący aktywnie się rozwijać, zdobywać nową wiedzę i kształcić umiejętności.

 

Dlaczego warto wziąć udział:
  • Udział w konkursie daje grupom projektowym (nauczyciel prowadzący plus uczniowie) pełną swobodę w rozwijaniu zainteresowań.
  • Młodzież samodzielnie wybiera tematy, którymi chce się zajmować – wspieramy zainteresowania i pasje.
  • Do zdobycia jest 80 grantów na realizację Waszych pomysłów – prawdopodobieństwo zwycięstwa jest duże!
  • W trakcie pracy nad projektem edukacyjnym uczestnicy kształcą kluczowe kompetencje XXI wieku, a zarazem łączą teorię z praktyką.
  • Udział i zwycięstwo w konkursie to prestiż dla nauczyciela i placówki, a dla uczniów tworzących grupę projektową – wspaniała przygoda z nauką.
  • Szeroki zakres wsparcia na każdym etapie konkursu sprawia, że łatwo przejść od pomysłu do projektu (uczestnicy mają do dyspozycji liczne materiały merytoryczne takie jak e-booki, webinary, artykuły eksperckie, dokumentację).

ZGŁOŚ POMYSŁ DO KONKURSU