Na tej podstronie znajdziesz zbiór kluczowych informacji o konkursie „Projektanci edukacji”. Wyselekcjonowaliśmy je specjalnie dla Ciebie, aby umożliwić Ci szybkie i sprawne zdobycie wiedzy o zasadach konkursu, procesie zgłaszania pomysłów czy kryteriach oceny prac. Przeczytanie całości zajmie Ci nie więcej niż 2 minuty. Mamy nadzieję, że będzie to początek wspaniałej edukacyjnej przygody dla Ciebie i Twojej grupy projektowej!
Aby ułatwić Ci zdobycie podstawowych informacji o konkursie, wypunktowaliśmy tu najważniejsze założenia z jego regulaminu. Przed wysłaniem zgłoszenia zachęcamy do zapoznania się z pełnym tekstem regulaminu.
Zależy nam, aby jak największa liczba grup projektowych mogła wziąć udział w konkursie. Każdy pomysł jest przecież cenny. Dlatego zminimalizowaliśmy formalności i uprościliśmy procedury. Zobacz, jak łatwo wziąć udział w tegorocznej edycji konkursu.
ETAP I – zgłaszamy pomysły
Zaloguj / zarejestruj się na stronie projektanciedukacji.pl.
Uważnie wypełnij formularz zgłoszeniowy. Wprowadź wszystkie wymagane regulaminem opisy.
W formularzu możesz pracować on-line przez dowolną ilość czasu – do dnia 29 listopada 2020 r., kiedy kończymy rejestrację pomysłów.
Jeśli chcesz wziąć udział w głosowaniu on-line, zaznacz odpowiednią opcję w formularzu.
Po zgłoszeniu pomysłu możesz rozpocząć kampanię reklamową swojego projektu. Jeśli nie czekałeś z tym do ostatniej chwili, masz na to sporo czasu!
ETAP II – realizujemy projekty
Ten etap trwa od 18 stycznia 2021 roku do 15 kwietnia 2021 roku. Może wziąć w nim udział każdy, kto uczestniczył w etapie pierwszym.
Wróć do formularza konkursowego i opisz aktualną realizację lub całkowite wdrożenie pomysłu zawartego w pracy konkursowej zgłoszonej do etapu pierwszego. Jeśli jesteś laureatem, dodaj w swoim opisie informację o wykorzystaniu grantu.
Pamiętaj, aby skończyć edycję formularza konkursowego w ramach etapu 2 do 15 kwietnia 2021 roku (do godz. 23.59).
13 maja jury ogłosi 5 projektów, które otrzymają Złote Granty w wysokości 2000 zł każdy.
Etap I:
Jaki pomysł ma największe szanse na zdobycie jednego z 60 grantów przyznawanych przez jury konkursu w jego pierwszym etapie? Taki, który spełnia wszystkie kryteria obowiązujące dla tego etapu „Projektantów edukacji”. Zobaczcie, co warto uwzględnić w Waszym zgłoszeniu, aby zmaksymalizować szansę na zdobycie grantu.
Etap II:
W tym etapie oceniana jest realizacja zgłoszonych pomysłów, czyli to, jak pomysł zamienił się w projekt i co z niego wynikło. Projekt, który ma szansę na walkę o Złote Granty:
Internauci głosują on-line na zgłoszone pomysły w dniach od 1 do 11 grudnia 2020 r. Wynikiem głosowania jest przyznanie 15 grantów na najpopularniejsze pomysły. Warto poklikać i namówić do tego znajomych.
Aby oddać głos w konkursie, wejdź na stronę projektanciedukacji.pl, zakładka „Konkurs”.
Możesz oddać jeden głos dziennie na jeden projekt w każdej kategorii wiekowej.
W „Galerii pomysłów” znajdziesz listę pomysłów, które biorą udział w głosowaniu.
Kliknij przycisk „Zagłosuj na ten projekt” przy wybranym pomyśle.
Wpisz swój adres e-mail i zatwierdź przyciskiem „Zagłosuj na projekt” (jeśli głosujesz pierwszy raz, system poprosi Cię o uzupełnienie danych niezbędnych do udziału w głosowaniu).
UWAGA! Adres e-mail należy aktywować linkiem, który zostanie na niego wysłany. Masz na to czas do północy.
Głosowanie trwa 11 dni.