Na tej podstronie znajdziesz zbiór kluczowych informacji o konkursie „Projektanci edukacji”. Wyselekcjonowaliśmy je specjalnie dla Ciebie, aby umożliwić Ci szybkie i sprawne zdobycie wiedzy o zasadach konkursu, procesie zgłaszania pomysłów czy kryteriach oceny prac. Przeczytanie całości zajmie Ci nie więcej niż 2 minuty. Mamy nadzieję, że będzie to początek wspaniałej edukacyjnej przygody dla Ciebie i Twojej grupy projektowej!
Aby ułatwić Ci zdobycie podstawowych informacji o konkursie, wypunktowaliśmy tu najważniejsze założenia z jego regulaminu. Przed wysłaniem zgłoszenia zachęcamy do zapoznania się z pełnym tekstem regulaminu.
Zależy nam, aby jak największa liczba grup projektowych mogła wziąć udział w konkursie. Każdy pomysł jest przecież cenny. Dlatego zminimalizowaliśmy formalności i uprościliśmy procedury. Zobacz, jak łatwo wziąć udział w konkursie i zostać „Projektantem edukacji”.
Jaki pomysł ma największe szanse na zdobycie jednego z 39 grantów przyznawanych przez jury konkursu w jego pierwszym etapie? Taki, który spełnia wszystkie kryteria obowiązujące dla tego etapu „Projektantów edukacji”. Zobaczcie, co warto uwzględnić w Waszym zgłoszeniu, aby zmaksymalizować szansę na zdobycie grantu.
W tym etapie oceniana jest realizacja zgłoszonych pomysłów, czyli to, jak pomysł zamienił się w projekt i co z niego wynikło. Projekt, który ma szansę na walkę o Złote Granty:
Internauci głosują on-line na zgłoszone pomysły w dniach od 1 do 9 grudnia 2022 roku. Wynikiem głosowania jest przyznanie 9 grantów na najpopularniejsze pomysły. Warto poklikać i namówić do tego znajomych.