Konkurs „Projektanci edukacji” trwa dalej: rozpoczynamy drugi etap!

W drugim etapie konkursu uczestnicy realizują swoje pomysły na projekty edukacyjne. Fot. Getty Images
Przedmiotem pierwszego etapu konkursu było zgłoszenie pomysłów na projekty edukacyjne. Teraz – gdy zwycięskie pomysły zostały wybrane – przechodzimy do etapu drugiego, czyli do realizacji.

Nadal każdy może wygrać!

Do udziału w drugim etapie konkursu zapraszamy wszystkich – zarówno laureatów pierwszego etapu jak i tych, którym się udało się zdobyć grantu. Co trzeba zrobić, aby zawalczyć o kolejne nagrody? Należy zrealizować swój projekt i opisać to w formularzu zgłoszeniowym, którego druga część jest już odblokowana. Jest na to czas do 5. czerwca – wtedy dostęp do formularza konkursowego zostanie zamknięty i rozpocznie się ocena zrealizowanych projektów.

Uwaga, laureaci!

Ważna różnica między laureatami a nielaureatami jest taka, że laureaci są zobowiązani do udziału w drugim etapie (zgodzili się na to, przyjmując grant), pozostali zaś mogą dobrowolnie wziąć udział i kontynuować zabawę. Pragniemy podkreślić, że wszyscy mają równe szanse na zwycięstwo w drugim etapie – laureaci nie będą w żaden sposób faworyzowani. Dlatego warto doprowadzić swój pomysł do fazy realizacji!

Jest wiele do zdobycia

Uczestnicy drugiego etapu konkursu zawalczą o 1 z 5  złotych grantów po 2000 zł każdy oraz o nagrodę specjalną miesięcznika FOCUS. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 15 czerwca. Już latem natomiast ukaże się e-book opisujący najciekawsze ze zrealizowanych pomysłów. Ta prestiżowa publikacja stanowić będzie inspirację i drogowskaz dla uczestników kolejnych edycji konkursu oraz cenną pamiątkę dla autorów i twórców projektów w niej zamieszczonych. Do publikacji wybrane zostaną bowiem tylko te projekty, które „robią różnicę” – swą oryginalną tematyką, nieszablonowym wykonaniem, inspirującym podejściem. Postarajcie się, aby to właśnie Wasza praca została tam zaprezentowana!

Opisz realizację pomysłu zgłoszonego w I etapie.
Zobacz zasady konkursu.
Przeczytaj więcej o nagrodach w II etapie.