Dlaczego „Projekt z klasą” to teraz „Projektanci edukacji”?

Projektanci edukacji to nauczyciele pełni pasji i zaangażowani uczniowie.
W edukacji najważniejsi są ludzie. Organizując dziewięć edycji konkursu „Projekt z klasą”, poznaliśmy nauczycieli i uczniów pełnych inwencji i zaangażowania. Dziesiąta, jubileuszowa edycja to świetny moment, aby docenić Waszą kreatywność.
  • Projektanci edukacji to nauczyciele pełni pasji – Wasze umiejętności przywódcze, charyzma, energia i wiedza porywają uczniów, katalizują powstawanie pomysłów i ułatwiają ich realizację w postaci projektów.
  • Projektanci edukacji to zaangażowani uczniowie – grupy projektowe dzielą się odpowiedzialnością, szukają odpowiedzi na pytania, dokonują wyborów i podejmują decyzje, odnajdując radość w nauce i projektując swoją edukacyjną przygodę.
  • Projektanci edukacji to pomysł na szkołę – kreatywność, poczucie sprawstwa i współdziałanie są niezwykle istotne we współczesnym świecie i w edukacji. Dlatego podkreślamy je w nowej nazwie i formule konkursu.
  • Projektanci edukacji to krok naprzód – nauczyciele uzyskują możliwość rozwoju zawodowego, zdobywają doświadczenie i umacniają swój profesjonalny autorytet.
  • Projektanci edukacji to grupa aktywnych nauczycieli – biorąc udział w konkursie i dołączając do elitarnej grupy facebookowej, nauczyciele-liderzy stają się rozpoznawalni w środowisku, dzielą się doświadczeniem, nawiązują wartościowe kontakty.
  • Projektanci edukacji to atut dla szkoły – placówki mogące pochwalić się udziałem lub zwycięstwem w konkursie są postrzegane jako innowacyjne i nowoczesne. Na konkurencyjnym rynku edukacyjnym to ważne!