Wystartował II etap „Projektantów edukacji”. Sięgnij po Złote Granty!

Drugi etap naszego konkursu to czas na realizację Waszych pomysłów. Sięgnijcie po marzenia i zmieńcie pomysły w gotowe projekty. Do rywalizacji zapraszamy wszystkich! W drugim etapie uczestniczyć mogą zarówno pomysły nagrodzone w pierwszym etapie, jak i te nienagrodzone. Wszyscy mają równe szanse!

Nadal każdy może wygrać! 

Tak, to prawda! Każdy, kto zgłosił pomysł w I etapie,  może przystąpić do II etapu konkursu, zrealizować swój projekt i sięgnąć po Złote Granty. Wszyscy mają dokładnie takie same szanse, bo w I etapie oceniamy realizację pomysłu. Ważna różnica między laureatami a nie-laureatami jest taka, że laureaci są zobowiązani do udziału w drugim etapie (zgodzili się na to, przyjmując grant), zaś pozostali mogą dobrowolnie wziąć udział i kontynuować zabawę. Bardzo liczymy na to, że wszystkie pomysły zgłoszone w I etapie zostaną zrealizowane, bo wszystkie na to zasługują! Wasza kreatywność nie zna granic i jesteśmy pewnie, że – mimo ograniczeń związanych z koniecznością pracy zdalnej – świetnie sobie poradzicie!

Co trzeba zrobić, aby zawalczyć o kolejne nagrody?

Należy zrealizować swój projekt i udokumentować to w formularzu zgłoszeniowym. Jego druga część jest już odblokowana, a termin na realizację projektów upływa 15 kwietnia 2021. Wtedy dostęp do formularza konkursowego zostanie zamknięty i rozpocznie się ocena zrealizowanych projektów. Pamiętajcie: kto jest wytrwały, ten gra nie tylko o 1 z 5  złotych grantów po 2000 zł każdy, ale też o nagrodę specjalną miesięcznika FOCUS i dyplomy za realizację projektu. Z kolei latem ukaże się e-book opisujący najciekawsze ze zrealizowanych pomysłów. Postarajcie się, aby to właśnie Wasza praca została tam zaprezentowana, bo to  prestiżowa publikacja stanowiąca inspirację i drogowskaz dla uczestników kolejnych edycji konkursu oraz cenną pamiątkę dla autorów i twórców projektów w niej zamieszczonych.

Zobacz, jak wypełnić formularz:

A zatem… do dzieła, Projektanci edukacji!