Numer projektu: 322
Kategoria projektu: Szkoła podstawowa 4–8

Imagine England

Dziękujemy za oddanie głosu
Opis pomysłu

Opis pomysłu

Przygotowujemy w grupach 2-5 osobowych plakaty zachęcające do czytania książek o Anglii. Plakaty opatrzone są grafikami wykonane dowolną techniką i cytatami z danej książki w języku angielskim.
Plan działania

Plan działania

Organizując międzynarodowy konkurs "Imagine England": https://sp26.eduportal.bielsko.pl/aktualnosci/miedzynarodowy-konkurs-jezykowo-plastyczny-imagine-england
Miejsce i czas realizacji

Miejsce i czas realizacji

Na terenie szkoły, w Internecie (facebook, platforma eTwinning).
Pomysł na realizację w sytuacji zawieszenia zajęć w szkołach

Pomysł na realizację w sytuacji zawieszenia zajęć w szkołach

Uczniowie będą wówczas pracować nad projektem w zdalnych grupach i zdalnie konsultować się z nauczycielem.
Korzyści dla uczniów

Korzyści dla uczniów

Uczestnicy nauczą się współpracy w grupie, rozwiązywania problemów, prezentowania swoich pomysłów przed resztą klasy.
Wykorzystanie grantu

Wykorzystanie grantu

Przygotowanie plakatów, rozreklamowanie konkursu związanego z projektem w innych szkołach, ufundowanie atrakcyjnych nagród dla zwycięzców.
Elementy unikatowe

Elementy unikatowe

Pomysł umożliwia uczniom współpracę w grupie, integrację, naukę języka obcego w atrakcyjnej formie i wykorzystanie swoich talentów, m.in. plastycznych.

Szkoła

Szkoła Podstawowa nr 26 im. Zygmunta Lubertowicza

Adres

Złoty Potok 7, 43-318 Bielsko-Biała

Dziękujemy za oddanie głosu
<< Wróć do listy projektów